tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Moto Guzzi V9 Roamer i Bobber. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Moto Guzzi V9 Roamer i Bobber. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.13, 13:56 Drukuj

Moto Guzzi zaprezentowało odświeżoną odsłonę modelu V9, który będzie dostępny w dwóch doskonale znanym wam wersjach - Bobber i Roamer.

Nowy V9 to przede wszystkim zmiany w silniku. Maksymalną moc zwiększono z 55 do 65 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy wzrósł o 11 Nm i wynosi teraz 73 Nm. Zmiany objęły również ramę, która została wzmocniona w okolicach główki.

NAS Analytics TAG

W wersji Bobber zmieniono siedzisko i panele aluminiowe, a także skrócono przedni błotnik. Kanapa nadal będzie dzielona, ale część dla pasażera wygląda nieco lepiej niż wcześniej. Producent zdecydował się na ciekawy ruch w kwestii nowych technologii, ponieważ tylko Bobber otrzyma reflektor LED ze światłem do jazdy dziennej w kształcie orła oraz cyfrowe zegary, które również nawiązują do logotypu marki.

Modele V9 Roamer i V9 Bobber będą dostępne w wersjach dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2. Roamer będzie dostępny tylko w kolorze Lunar Gray, a Bobber pojawi się między innymi w wersji Nero Essenziale, w której nawet raszki na pokrywach cylindrów są czarne.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr