tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 MV Agusta Superveloce. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 MV Agusta Superveloce. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.08, 07:56 1 Drukuj

W ramach odświeżania oferty MV Agusta zaprezentowała nową generację nietuzinkowo wyglądającego modelu Superveloce, który łączy stylistykę retro z najnowszymi zdobyczami techniki. Motocykl pojawi się w dwóch wersjach.

Silnik MV Agusty Superveloce w liczbach to pojemność wynosząca 798 cm3, maksymalna moc 147 koni mechanicznych, 3 cylindry i prędkość maksymalna sięgająca 240 km/h. Producent szczyci się przede wszystkim tym, że jest to najmocniejszy motocykl w swojej klasie. Choć parametry silnika się nie zmieniły, to został on przystosowany do spełniania wymogów normy emisji spalin Euro 5. Mamy więc tytanowe zawory z nowymi prowadnicami, które mają zmniejszyć tarcie, nowe wtryskiwacze, a także zaktualizowane oprogramowanie sterujące silnikiem. Do tego dodano mającą dwa obwody chłodnicę oleju, która zmniejsza temperaturę silnika o 5 procent.

NAS Analytics TAG

Rama została dodatkowo wzmocniona, co zwiększyło jej sztywność. Zmiany objęły także elektronikę, która zyskała nowy, sześcioosiowy czujnik bezwładnościowy firmy e-Novia, stworzony specjalnie dla marki MV Agusta. Steruje on pracą takich systemów jak ABS od Continentala z funkcją wspomagania w zakrętach, kontrola trakcji, kontrola startu oraz system Lift Control. Skrzynia biegów została wyposażona w quick shifter nowej generacji, który ma bardziej miękką charakterystykę od swojego poprzednika. Masa motocykla na sucho wynosi zaledwie 173 kg.

Oprócz zwykłej wersji pojawiła się także wersja S, która jest wyposażona w bezdętkowe, szprychowe felgi i siedzenie wykonane z Alcantary. Owiewki zostały pomalowane na biało, a całość wzbogacono o złote detale. Cena podstawowej wersji nowej Superveloce to 20 700 euro, a za wersję S trzeba będzie zapłacić 23 600 euro.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr