tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 KTM 125 Duke i 390 Duke. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 KTM 125 Duke i 390 Duke. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.12, 21:08 Drukuj

KTM przedstawił odświeżone wersje najmniejszych przedstawicieli rodziny książęcej na rok 2021. Co zmieniło się w modelach 125 Duke i 390 Duke?

NAS Analytics TAG

KTM 125 Duke został przystosowany do spełniania normy emisji spalin Euro 5, ale na szczęście udało się zachować jego moc maksymalną wynoszącą 15 koni mechanicznych, co jest granicą dla motocykli na prawo jazdy A1 lub kategorię B, którą należy posiadać co najmniej od trzech lat. Agresywna i lekka sylwetka połączona z mocnym silnikiem czynią małego księcia jednym z najciekawszych motocykli w swojej klasie. Na pokładzie znajdziemy zawieszenie WP, wyświetlacz TFT z modułem Bluetooth oraz światła w technologii LED. W 2021 roku pojawią się dwa nowe malowania, które sprawiają, że 125 Duke wygląda dojrzalej.

W przypadku modelu 390 Duke sytuacja wygląda podobnie. Motocykl przeznaczony dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2 został przystosowany do spełniania normy emisji spalin Euro 5, ale zachował swoją moc 44 koni mechanicznych. Przy suchej masie wynoszącej niecałe 150 kilogramów motocykl ten jest jak mały pocisk. Ciekawostką na rok 2021 jest pojawienie się quickshiftera na liście wyposażenia dodatkowego. Motocykl będzie oferowany w dwóch nowych wersjach kolorystycznych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr