tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Honda GL1800 Gold Wing i Gold Wing Tour. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Honda GL1800 Gold Wing i Gold Wing Tour. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.06, 11:07 Drukuj

W kwestii silnika norma Euro 5 nie spowodowała żadnych zmian. Nadal mamy chłodzony cieczą, sześciocylindrowy boxer o pojemności 1833 cm3 i maksymalnej mocy 126 koni mechanicznych dostępnej przy 5500 obr./min., a maksymalny moment obrotowy wynosi 170 Nm i jest osiągany przy 4500 obr./min. Wersja Tour przybrała jednak na wadze i w wersji z manualną skrzynią biegów masa własna wynosi 385 kg (6 kg więcej), a w wersji DCT - 390 kg (7 kg więcej). W przypadku "zwykłego" Gold Winga masa w wersji z manualną skrzynią biegów wynosi 366 kg, co daje 1 kg więcej.

NAS Analytics TAG

Zwiększenie masy w wersji Tour wynika przede wszystkim z powiększenia tylnego kufra, który teraz będzie miał pojemność 61 litrów, co pozwoli na zmieszczenie dwóch pełnowymiarowych kasków. Producent wprowadził także ulepszenia w systemie audio i nowe głośniki. W wersji Tour zmienił się także kąt nachylenia oparcia pasażera, co ma zwiększyć komfort podróżowania. Na pokładzie Gold Wing Tour pojawiła się także nowa tapicerka, która jest połączeniem zamszu i syntetycznej skóry.

Honda GL1800 Gold Wing będzie dostępna w nowym kolorze Pearl Deep Mud Grey, a wersja Tour otrzyma dwa warianty kolorystyczne - Gunmetal Black Metallic i Candy Ardent Red.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr