tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Ducati Supersport 950 - ruszya produkcja nowego motocykla z Bolonii, znamy ceny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Ducati Supersport 950 - ruszya produkcja nowego motocykla z Bolonii, znamy ceny

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.21, 20:35 Drukuj

Ducati Supersport 950 to jedna z wielu nowości zaprezentowanych przez Ducati na sezon 2021. Nowy Supersport jest bardziej dojrzały i bardziej dopracowany.

Producent poinformował o rozpoczęciu produkcji nowej generacji modelu Supersport. Motocykl będzie dostępny w kolorze Ducati Red, a wersja S pojawi się także w Arctic White Silk. Pierwsze egzemplarze Ducati Supersport 950 trafią do salonów już w lutym. Znamy także cenę nowego motocykla. Wersja podstawowa będzie kosztować 65 900 złotych, a za wersję S, która ma przede wszystkim w pełni regulowane zawieszenie Ohlins, trzeba będzie zapłacić 73 900 złotych.

NAS Analytics TAG

Ducati Supersport 950 to nie tylko zmiana w nazwie, ale również zmiana wyglądu. Owiewki i światła zostały przeprojektowane tak żeby zbliżyć motocykl do rodziny Panigale, ale jednocześnie zachować komfort w razie, gdy najdzie nas chęć na wyruszenie w podróż. Nowe wloty w owiewkach nie tylko dobrze wyglądają i zapewniają chłodzenie silnika, ale także kierowcy. Zmienił się również kształt regulowanej szyby. Silnik generuje moc 110 koni mechanicznych, ale dostępna jest także wersja dla posiadaczy prawa jazdy kat. A2.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr