tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Yamaha Ténéré 700 Rally - pierwsze informacje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Yamaha Ténéré 700 Rally - pierwsze informacje

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.11, 07:06 3 Drukuj

Koniec spekulacji - wygląda na to, że Yamaha faktycznie zamierza przedstawić nam model Ténéré 700 w wersji Rally i są na to twarde dowody.

O tym, że Yamaha Ténéré 700 może zyskać dodatkową wersję specjalną mówi się od listopada. To wtedy Takushiro Shiraishi, który dowodził teamem odpowiedzialnym za stworzenie tego motocykla, potwierdził, że taka opcja jest brana pod uwagę w związku z dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

NAS Analytics TAG

Zobacz również: Yamaha Ténéré 700 - nasz test

Nowa odmiana Ténéré 700 pod oznaczeniem XTZ690D-B otrzymała homologację europejską, co oznacza, że jej nadejście jest pewne. Nie wiadomo dokładnie, co miałoby się zmienić, ponieważ moc, waga i wymiary pozostają takie same. Mamy nadzieję, że to tylko zmyłka i Yamaha dorzuci do motocykla coś więcej niż tylko efektowne malowanie.

Więcej informacji na temat motocykla Yamaha Ténéré 700 znajdziecie na: https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/products/motocykle-terenowe/adventure/tenere-700/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę