tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 19-20 listopada - Wielka wyprzedaż w salonie Motoholicy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

19-20 listopada - Wielka wyprzedaż w salonie Motoholicy

Autor: Informacja reklamowa 2016.11.19, 10:44 Drukuj

Zapraszamy do salonu Motoholicy na Modlińską 154 w Warszawie na dni WIELKICH WYPRZEDAŻY!

To nie są zwykłe wyprzedaże. Motoholicy to salon, który ma najwięcej odzieży motocyklowej w Warszawie - 230 metrów kwadratowych z kurtkami, spodniami, kaskami i innymi produktami.

Potrzebujesz ubrań na miasto? W teren? Na motocykl sportowy? Czeka na Ciebie bogata oferta kombinezonów skórzanych Spidi, RST, Berik, Alpinestars!

Jeździsz w terenie? Znajdziesz tutaj FOXa, Airoha, Leatt Brace, TCX, Forma i inne.

Śmigasz na dalekie wyprawy? Nie przejdziesz obojętnie obok półki z butami Daytona czy też z wieszakiem z kurtkami i spodniami RST!

Ceny zjadą w dół nawet o 50%!

Wyprzedaż odbędzie się w dniach 19 (sobota) i 20 (niedziela) listopada 2016. W sobotę zapraszamy od 10:16 do 16:31 a w niedzielę od 10:16 do 14:31.

Po prawej stronie umieściliśmy przykładwe oferty promocyjne. Na stronie przedstawiamy tylko dwa produkty a mamy ich o wiele, wiele, wiele więcej!! Przyjdź i sam się przekonaj!

Przykładowe marki które będą w promocji:

Arai, FOX, Shoei, Alpinestars, Daytona, TCX, Brubeck, MomoDesign, Husqvarna, Held, RST, Berik, Spidi, HJC, Shark, Sidi, Cardo Scala Rider, Rebelhorn, Ozone, Qbag, Ogio, Rhino, Scorpion, Oxford, ABUS, Motul, Bel-Ray, Castrol, Motorex i inne.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę