tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - "Grand Tour of The Alps" czyli 6 dni, 4 kraje i emocjonująca jazda po najsłynniejszych alpejskich przełęczach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: "Grand Tour of The Alps" czyli 6 dni,...

Sierpień

24

"Grand Tour of The Alps" czyli 6 dni, 4 kraje i emocjonująca jazda po najsłynniejszych alpejskich przełęczach

2019-08-24 2019-08-31 Piotr Alpy Austria, Niemcy, Włochy, Szwajcaria

6 dni, 4 kraje i emocjonująca jazda po najpiękniejszych, alpejskich przełęczach. Przygotuj się na zmienną pogodę, różnice wysokości i temperatur, będziemy podróżować po drogach należących do Austrii, Niemiec, Szwajcarii i Włoch. W trakcie tej podróży znacznie poprawisz swoje motocyklowe umiejętności, będziesz też miał okazję zgromadzić pamiątkowe odznaki ze słynnych, alpejskich przełęczy. Uprzedzamy, po powrocie do Polski będzie się czym pochwalić, a Twoje notowania w motocyklowym światku pójdą mocno w górę. Gotowy/-a na prawdziwą alpejską przygodę?

Podróż realizowana jest w formule „Arrive & Ride”, a więc z dojazdem na miejsce „na kołach”. Spotykamy się wieczorem w Austrii, w pięknie położonym, hotelu lub pensjonacie (okolice Zell Am See). Możesz dojechać tam indywidualnie albo razem z nami ze Śląska, odległość od polskiej granicy to niecałe 700 km. Następnego dnia rano po śniadaniu, przez piękne tereny Alp austriackich i niemieckiej Bawarii, udamy się dalej w stronę Tyrolu, by wieczorem zameldować się w naszym docelowym hotelu lub pensjonacie. To będzie nasza baza wypadowa na kolejne etapy podróży, które pokonywać będziemy już bez bagażu. W naszych planach: najsłynniejsze alpejskie trasy, piękne górskie jeziora, przejazd najwyżej położonym odcinkiem drogi w Europie, krótka wizyta w St. Moritz i Davos oraz spacer w tunelu wewnątrz lodowca. W drodze powrotnej znów zatrzymamy się na noc w naszym austriackim hotelu lub pensjonacie, by kolejnego dnia rano wyruszyć w podróż powrotną do Polski.
Nasz pobyt w Alpach to nie tylko jazda motocyklem. Możesz liczyć na liczne przerwy kawowe, zdjęcia w pięknych widokowo miejscach, motocyklowe pogawędki oraz jeśli tylko zechcesz, chwile z regionalną kuchnią. A jeśli będziesz chciał zrobić sobie przerwę od jazdy, nie ma sprawy - chętnie zaproponujemy Ci alternatywny sposób spędzenia czasu. Stacjonarne zakwaterowanie daje Ci ten komfort, że nie musisz jeździć z nami przez cały czas. Po prostu wsiadasz i jeździsz ile chcesz i kiedy chcesz, z nami lub sam, tak jak lubisz. Nazwy landów i kantonów, które odwiedzimy:

- Salzburgerland (AT)
- Tyrol (AT)
- Vorlarberg (AT)
- Bawaria (DE)
- Trydent (IT)
- Tyrol Południowy (IT)
- Graubunden (CH)

www.mototurismo.pl

KALENDARIUM SIERPIEŃ 2019

P W Ś CZ P S N
Dzisiejsza data
Dodaj nową impreze
na górę