tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - "Giro Toscana" czyli motocyklowe winobranie w Toskanii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: "Giro Toscana" czyli motocyklowe...

Wrzesień

21

"Giro Toscana" czyli motocyklowe winobranie w Toskanii

2019-09-21 2019-09-28 Piotr Toskania Włochy

Soczysta zieleń rozległych pól, przydrożne cyprysy, biel i żółć kamiennych willi, wkomponowanych w krajobraz w taki sposób, że wydają się być jego częścią od zawsze. Do tego góry, morze, zabytkowe miasta, ciepły klimat, wyśmienite wino i wspaniała włoska kuchnia - oto Toskania w pełnej krasie. Ta wspaniała włoska prowincja jest wprost wymarzonym miejscem na spokojną, motocyklową tułaczkę.

Podróż realizowana jest w formule „Rail & Ride”, a więc z dojazdem na miejsce „na kołach” oraz pociągiem z kuszetkami i platformą do przewozu motocykli. Spotykamy się wieczorem w Wiedniu (możesz tam dojechać indywidualnie albo razem z nami z Gliwic) skąd odjeżdża nasz pociąg do Włoch. Podróżując w ten sposób nie tracimy czasu (pociąg jedzie w nocy) i oszczędzamy pieniądze (nie potrzebujemy rezerwować po drodze noclegu). Po prostu, wieczorem wsiadamy do pociągu i idziemy spać, a następnego dnia rano po śniadaniu kontynuujemy naszą podróż do Toskanii. To typowa podróż krajobrazowa, trasy będą więc łatwe a tempo jazdy i długość dziennych etapów umiarkowane. Zamieszkamy w pięknie położonej, tradycyjnej toskańskiej winnicy, gdzie raczyć się będziemy miejscowym winem (w cenie wyjazdu) oraz znakomitą regionalną kuchnią. To będzie nasze stałe miejsce pobytu, po Toskanii podróżować będziemy więc bez bagażu. Każdego dnia czeka na nas moc wrażeń: wizyta w muzeum Ferrari, krzywa wieża w Pizie, Florencja, spacer po San Gimignano, przejazd przez winnice regionu Chianti, Monteriggioni, muzeum Vespy oraz Pizza Party. Oczywiście nie zabraknie też degustacji produkowanego na miejscu wina. A jeśli będziesz chciał zrobić sobie przerwę od jazdy, nie ma sprawy - chętnie zaproponujemy Ci alternatywny sposób spędzenia czasu. Formuła wyjazdu jest prosta i elastyczna - jeździsz ile chcesz i kiedy chcesz, z nami lub sam, tak jak lubisz.

www.mototurismo.pl

Dodaj nową impreze
na górę