tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - "Dolomiti Super Ride" czyli 6 dni emocjonującej jazdy po najpiękniejszych trasach Dolomitów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: "Dolomiti Super Ride" czyli 6 dni...

Czerwiec

1

"Dolomiti Super Ride" czyli 6 dni emocjonującej jazdy po najpiękniejszych trasach Dolomitów

2019-06-01 2019-06-08 Piotr Dolomity Włochy

Dolomity, kto z nas się nimi nie zachwyca? Są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. A jeśli dodamy do tego „winkle”, słońce i włoską kuchnię - mamy gwarancję udanej, motocyklowej przygody. Sella Ronda i Dolomiti Super Ski - to hasła, które co roku, na myśl o zbliżającym się sezonie narciarskim, elektryzują tysiące Polaków. A może by tak objechać Dolomity motocyklem - pomyśleliśmy. Tak właśnie parę lat temu zrodził się pomysł na niezapomnianą, motocyklową podróż po cudownych krajobrazowo drogach Alp włoskich. Gotowy/-a by spełnić swoje motocyklowe marzenia?

Podróż realizowana jest w formule „Arrive & Ride”, a więc z dojazdem na miejsce „na kołach”. Spotykamy się wieczorem w Austrii, w pięknie położonym, gościnnym hotelu lub pensjonacie (okolice Zell Am See). Możesz dojechać tam indywidualnie albo razem z nami ze Śląska, odległość od polskiej granicy to niecałe 700 km. Następnego dnia rano po śniadaniu, przez piękne tereny Alp austriackich i Tyrolu Południowego, ruszamy dalej w stronę Dolomitów. Nasza trasa prowadzi przez cudowne górskie drogi widokowe, z pominięciem autostrad i dróg szybkiego ruchu. Kolejnych 5 nocy spędzamy u stóp Dolomitów w komfortowym hotelu****, który będzie naszą stałą bazą wypadową (na miejscu podróżujemy więc bez bagażu). Przed nami prawdziwy „taniec po zakrętach” i unikatowe widoki na majestatyczne bloki skalne i szczyty Dolomitów. Pso. Gardena, Pso. Sella, Pso. Pordoi, Pso. Fedaia, Passo di Rolle i wiele więcej - to wszystko czeka na Ciebie w trakcie tej ekscytującej, motocyklowej wyprawy. W drodze powrotnej znów zatrzymamy się na noc w naszym austriackim hotelu lub pensjonacie, by kolejnego dnia rano wyruszyć w podróż powrotną do Polski. W trakcie podróży znacznie poprawisz swoje motocyklowe umiejętności, będziesz też miał okazję zgromadzić pamiątkowe odznaki ze słynnych, alpejskich dróg.

Nasz pobyt w Dolomitach, to jednak nie tylko jazda motocyklem. Możesz liczyć na liczne przerwy kawowe, zdjęcia w pięknych widokowo miejscach, motocyklowe pogawędki oraz chwile ze znakomitą włoską kuchnią. A jeśli będziesz chciał zrobić sobie przerwę od jazdy, nie ma sprawy - chętnie zaproponujemy Ci alternatywny sposób spędzenia czasu. Popołudnie w hotelowej siłowni lub/i strefie wellness? Wjazd kolejką linową na ALPE CERMIS, LATEMAR lub PAMPEAGO? A może zwiedzanie któregoś z zamków w regionie TRENTINO? Na tym wyjeździe jeździsz ile chcesz i kiedy chcesz, z nami lub sam, tak jak lubisz.


www.mototurismo.pl

KALENDARIUM CZERWIEC 2019

P W Ś CZ P S N
Dzisiejsza data
Dodaj nową impreze
na górę