tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - "Alpen Masters" czyli 6 dni radości z jazdy po specjalnie wyselekcjonowanych trasach Alp
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: "Alpen Masters" czyli 6 dni radości z...

Lipiec

20

"Alpen Masters" czyli 6 dni radości z jazdy po specjalnie wyselekcjonowanych trasach Alp

2019-07-20 2019-07-27 Piotr Alpy Austria, Niemcy, Włochy

Alpy. To piękne, ciągnące się prawie do Lazurowego Wybrzeża pasmo górskie jest prawdziwym motocyklowym rajem. Dobrej jakości asfalty, mnóstwo wiraży, cudowne, górskie krajobrazy i wszechobecna motocyklowa brać tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Będziemy podróżować głównie po drogach należących do Austrii, nie omieszkamy jednak zahaczyć też o Bawarię i włoski Tyrol Południowy. W trakcie podróży otrzymasz od nas wskazówki jak bezpiecznie jeździć po górskich winklach, będziesz też miał okazję zgromadzić pamiątkowe odznaki ze słynnych, alpejskich dróg. Gotowy/-a na prawdziwą alpejską przygodę?

Podróż realizowana jest w formule „Arrive & Ride”, a więc z dojazdem na miejsce „na kołach”. Spotykamy się wieczorem w Austrii, w pięknie położonym, gościnnym pensjonacie (okolice Zell Am See), który będzie naszą stałą bazą wypadową (na miejscu podróżujemy więc bez bagażu). Możesz tam dojechać indywidualnie albo razem z nami ze Śląska. Odległość od polskiej granicy to niecałe 700 km. Przed nami 6 dni bardzo atrakcyjnych motocyklowo i widokowo alpejskich tras. Nockalm, Grossglockner, Gerlos, Staller Sattel, Zillertaler Hohenstrasse oraz niemiecka Rossfeld-Hohenringstrase - to wszystko czeka na Ciebie w trakcie tej ekscytującej, motocyklowej podróży. Abyś dobrze poczuł alpejskie klimaty, odwiedzimy także cudownie położone gospodarstwo agroturystyczne, a jeśli pozwoli pogoda, wjedziemy kolejką linową na lodowiec Dachstein (opcja). A ponieważ nie samą jazdą człowiek żyje, po drodze zawsze znajdziemy czas na pamiątkowe zdjęcia, espresso, i jeśli tylko zechcesz, posiłek w przydrożnej, lokalnej knajpce. A jeśli będziesz chciał zrobić sobie przerwę od jazdy, nie ma sprawy - chętnie zaproponujemy Ci alternatywny sposób spędzenia czasu. Zwiedzanie największej na świecie naturalnej jaskini lodowej? Wizyta w słynnym, usytuowanym na skale zamku w Werfen? A może wycieczka na imponujące zapory wodne w Kaprun? Formuła wyjazdu jest prosta i elastyczna - jeździsz ile chcesz i kiedy chcesz, z nami lub sam, tak jak lubisz.

Nazwy landów, które odwiedzimy:
- Salzburgerland (AT)
- Górna Austria (AT)
- Tyrol (AT)
- Bawaria (DE)
- Tyrol Południowy (IT)

www.mototurismo.pl

Dodaj nową impreze
na górę