tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielki zlot "Wiejskich Sprztw Kaskaderskich" w widniku. Kto mia WSK, ten si nie mieje. Start ju dzi!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielki zlot "Wiejskich Sprztw Kaskaderskich" w widniku. Kto mia WSK, ten si nie mieje. Start ju dzi!

Autor: Andrzej Sitek 2023.08.25, 05:52 Drukuj

Tegoroczny Zlot Motocykli WSK i Innych w Świdniku wystartuje w ostatni piątek wakacji (25.08). Pokaz motocykli uczestników zlotu odbędzie się ok. 12:30 na ul. Warsztatowej w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej.

Pierwszy dzień wydarzenia to głównie gościnny przyjazd uczestników Motołazu, czyli rajdu zabytkowych motocykli. Warto przypomnieć, że to już 10. edycja wyścigu, w którym udział biorą bardzo wiekowe maszyny, w tym prawie stuletni DKW LUXUS 500. Uczestnicy rajdu Motołaz pokonają w piątek trasę liczącą ok. 150 km, natomiast w sobotę przejadą ok. 100 km po drogach powiatu lubartowskiego.

NAS Analytics TAG

Również w sobotę w ramach Zlotu Motocykli WSK i Innych odbędzie się parada leciwych maszyn. To wydarzenie zaplanowane jest na 12:00. Uczestnicy będą przejeżdżali przez ul. Sportową, by finalnie dotrzeć do pl. Konstytucji 3 Maja, gdzie odbędzie się otwarcie zlotu.

Po części oficjalnej uczestnicy przeniosą się do parku przy ul. Fabrycznej, w okolice miejsca, gdzie powstawała marka polskich motocykli produkowanych w latach 1955 do 1985 przez Wytwórnię Sprzętu Komunikacyjnego PZL w Świdniku.  

Oczywiście organizatorzy przygotowali szereg innych atrakcji, w tym tzw. strefę historii, giełdę części i starości, liczne konkursy i konkurencje dla wszystkich chętnych. Od godziny 19:30 planowane są koncerty kapel, w tym Alan White i CZZK.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr