Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

  Zębatki motocyklowe do freestyle'u

  Autor: Lovtza 2007.08.28, 09:40 Drukuj

  Możesz dowolnie dopasować charakterystykę swojego motocykla do swojego stylu jazdy

  Klasyczna jazda po ulicach przestaje Ci wystarczać? Doszedłeś do tego momentu, w którym gotowy lub gotowa jesteś na zdecydowane określenie swoich upodobań? Okazuje się, że są firmy, które gotowe są wam w tym pomóc.

  Już teraz możesz dowolnie dopasować charakterystykę swojego motocykla do swojego stylu jazdy. Firma SM proponuje wam tylne zębatki w dowolnym rozmiarze aż do 72 zębów! Wszystkie zębatki wykonane są z duraluminium o klasie twardości T6, co zapewnia im największą wytrzymałość. Dodatkowo na indywidualne zamówienie producent zapewnia, iż jest w stanie wykonać zębatkę z dowolnym wzorem odciążenia. Zębatki niedługo dostępne w salonach motocyklowych, a już teraz na www.smfighters.com.

  stunter
  sm fighters logo
  Zdjęcia
  zebatka na kole
  zebatka stuntera
  rozne zebatki
  Tagi
  Komentarze
  Pokaż wszystkie komentarze
  Dodaj komentarz

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

  na górę