Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

  Jak dobrać ogumienie do motocykla?

  Autor: Beavis 2016.09.23, 17:03 Drukuj

  Jakie opony do motocykla? Czy zmiana rozmiaru ogumienia ma wpływ na prowadzenie? Czy warto inwestować w sportowe gumy, a jeśli tak to kiedy?

  Podczas wypadu na Speed Day przygotowaliśmy dla Was krótką serię poradników dotyczących ogumienia. W pierwszej części odpowiadamy na pytanie, czym kierować się przy doborze gum do motocykla. W kolejnych porozmawiamy o tym jak rozpoznać zużyte opony oraz jak "czytać" oznaczenia opon.

  Więcej znajdziecie na naszym kanale w serwisie YouTube:

  Zdjęcia
  Komentarze
  Pokaż wszystkie komentarze
  Dodaj komentarz

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

  na górę