REJESTRACJA | LOGOWANIE

Honda XL1000 Varadero

Honda Varadero, czyli XL 1000VA po debiucie na rynkach europejskich w 1999 roku, szybko zyskał duże grono zwolenników, których głównym celem jest podróżowanie i odkrywanie tego, co kryje się za horyzontem. Mocny silnik w układzie V, świetne osiągi, doskonałe hamulce z systemami ABS i DCB (Dual Combined Breakes), zawieszenie pochłaniające wszelkie nierówności również z poza szlaków asfaltowych, wygodna pozycja zarówno kierowcy jak i pasażera, szeroka owiewka chroniąca przed żywiołami, duża przestrzeń bagażowa - między innymi dzięki tym wspaniałym cechom Varadero zawdzięcza swój sukces i miejsce w czołówce motocykli enduro-turystycznych. Dlatego model na rok 2007 przeszedł jedynie niewielkie zmiany, by jeszcze bardziej poprawić komfort podróżowania i przyjemność z jazdy. Do tych zmian należą:

• Nowe wskaźniki zegarów wzbogacone nowymi funkcjami
• Nowe schowki w kokpicie
• Nowy kształt bocznych owiewek oraz tylnej części motocykla
• Mocniejsza osłona dolnych elementów silnika
• System HECS3 kontrolujący pracę silnika by emisja szkodliwych gazów nie przekraczała surowych norm Euro 3 nie tracąc przy tym osiągów i przyśpieszenia
• Nowe nakładki na rury wydechowe

Honda XL1000 Varadero model 2009

Podstawowe dane techniczne:

silnik V2
poj. 996 ccm
moc 92.53 KM (67.5 kW)) przy 7500 RPM
moment obr. 98.00 Nm (10.0 kgf-m or 72.3 ft.lbs) przy 6000 RPM
skrzynia biegow 6 biegowa

Wymiary:

Dług/szer/wys 2,300 //2,300 mm
rozstaw osi 1,560 mm
wys. siedzenia 838 mm

Osiągi:

V-max B.D.
ajax-loader
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW 8 Przeczytaj opinie » | Oceń ten motocykl »

WIĘCEJ 0 Honda XL1000 Varadero

FILMY 0 Honda XL1000 Varadero

Brak filmów, przedstawiających motocykl

(treść tej strony nie była jeszcze komentowana)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

SKLEP MOTO

.

POLECAMY

NAJNOWSZE

KONTAKT Z REDAKCJĄ